Avaimenperä tupsulla

 - 
(7 arvostelut)
Pintanahka 69,00 €
Logokaiverrus +299,00 € Lue lisää
Värillinen painatus +299,00 € +5,00 € /kpl Lue lisää
Ilmainen toimitus
Tuotetiedot

Tätä söpöä avaimenperää voi käyttää nahkaisena avaimenperänä tai laukkua somistavana tupsuna, ja se on suosittu naisten keskuudessa. Nahkatupsut luodaan kerrostamalla aitoa nahkaa. Tupsullinen avaimenperä on viimeistelty poikkeuksellisen hyvin ja omaa kaksi koristeelllista nikkelöityä osaa: rengas johon voit pujottaa avaimesi ja pyöreä kiinnityshakanen, jotta voit ripustaa asusteen helposti laukkuusi.
Hapsujen pituus: 10 cm
Tupsun yläreunan halkaisija: 2 cm
Renkaan halkaisija: 2,5 cm
Kiinnitysrenkaan halkaisija: 2,5 cm

SKU-koodi PM2110
Paketointi
  • LUCRIN Geneva suojaa käsinvalmistetut nahkatuotteensa puuvillapusseilla, jotka kuvastavat tuotteiden laatua. Tämä ympäristöystävällinen ja uusiokäyttöinen vaihtoehto ei ainoastaan tarjoa suojaa, vaan on lisäksi todella monikäyttöinen.

    • Minimaalinen pakkaus
    • Kierrätettävä ja uusiokäyttöinen
    • Luonnonmukaiset raaka-aineet
    • Matala ympäristövaikutus
  • packaging
Arvostelut
(7)
5 tähteä  |  7 arvostelut
star star star star star
Alles Top
Ist ein prima Anhänger für Taschen, ich bin sehr zufrieden. Sieht gut aus, Qualität ist top. Ich musste nur den Ring austauschen, weil ich einen in der Farbe Altmessing gebraucht habe und Silber nicht gepasst hat. Das wusste ich aber alles vorher. Wäre trotzdem cool, wenn es da mehr Auswahl gäbe und nicht nur in silber. Immerhin muss ja auch der Ring farblich zu den Materialien der Tasche passen, für die der Anhänger gedacht ist.
Vahvistettu osto - Julkaistu kohteesta Lucrin.de
star star star star star
Wunderschönes Produkt
Sehr schönes Produkt, wie beschrieben.
Vahvistettu osto - Julkaistu kohteesta Lucrin.de
star star star star star
Commande d'un pompom en cuir bordeau
Je suis très satisfaite de ma commande, c'est tout a fait ce que je cherchais. Le porte cle est magnifique
Merci beaucoup
Vahvistettu osto - Julkaistu kohteesta Lucrin.fr
star star star star star
2 portes clefs
Un service et une qualité parfaites, irréprochables, comme d'habitude
Vahvistettu osto - Julkaistu kohteesta Lucrin.fr
star star star star star
Great Stuff
Your products are of the best quality. I love them (as does my special friend).
Vahvistettu osto - Julkaistu kohteesta Lucrin.co.uk
loader
Lataa...
loader
Lataa...
loader
Lataa...